Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,65 zł , zmiana od tamtej pory: 130,04%

Do Katoo; Re: do ~S_Holmes

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-02-17 o godz. 09:28 ~Katoo napisał(a):
> No wiesz Holmes to nie detektyw Rutkowski...

[...]

Witaj Katoo, nie przejmuj się niedźwiedzimi wpisami, które wywyołują wilka z lasu - w końcu wywołają. Niedługo odpiszę im i innym co portkami trzęsą przy byle zefirku lub burzą w oddali. Popołudniem, wieczorem lub jutro - więcej napiszę do Was wierni forumowicze. Wszystko pod kontrolą. Pozdrowienia dla cierpliwych, a zwłaszcza tych byków i byczków co są długo i przeżyli choćby zjazdy w trendzie wzrostowym z 5,80 do 3,80 i wtedy to dopiero na forum się wpisów naczytali w stylu ACT. Tymczasem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ACTION 0,75% 26,80 2025-09-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.