Chłopie daruj sobie te dziesiątki tematów, tutaj ludzie siedzą w większości od roku albo i dłużej. Są przyzwyczajeni do mielenia się kursu przez miesiące na tym samym poziomie mimo jakiś tam informacji ze strony spółki. Bez konkretnych mocnych info i tak póki co się nic nie zmieni. Śmiesznie jest zobaczyć jak wpada taki naganiacz i wypisuje codziennie o odpale i upie. Zresztą od tego mamy już naszego etatowego adameczka, którego pozdrawiam :)