Pytanko. Kiedy muszę sprzedac akcję innej spółki aby zdążyć z zakupem pp BitEvil-u? Jeśli oczywisćie kurs podskoczy w przyszłym tygodniu. Czy ostatnia szansa na sprzedaż i zaksięgowanie kaski to wtorkowa sesja czy w środę jeszcze powinienem zdązyc sprzedac akcje innej spółki i zapisać sie na pp w piątek? Z góry dziękuje i pozdrawiam.