Witam.
Naprawde warto poczytac twoje posty. Molo kto zamieszcza tu tak wyczerpujaca analize. Ciekaw jestem jak maja sie twoje kreski do IGR. Sam gram w zasadzie wylacznie w oparciu o AF. Ale co do pronka kreski ci sie sprawdzaja wiec moze i do igroup.
Z gory dzieki i pozdrawiam.