Pamiętajcie że to rozliczenie poprzedniego okresu. Gdyby nie było głębszego sensu trupy dalej lezalyby w szafach. Jest ryzyko ale faktyczny kierunek zmin pokażą najbliższe wyniki za 1 kwartał. Ja mam stratę ale podjąłem decyzję że trzymam. Wy zdecydujcie sami.