Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,30 zł , zmiana od tamtej pory: -2,86%

Do dopiero początek kontraktow

Zgłoś do moderatora
Teraz w Polsce beda olbrzymie przetasowania w mixie energetycznym. To dopiero początek inwestycji. Tu przypadnie duzy kawałek tortu a kapitalizacja niecałe 60 baniek... To tyle co na na Zrembie. Różnica taka ze kontrakty tu już są na 300baniek i kolejne w toku... myślę że jak wystrzeli to ok 20 się zatrzyma

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATREM -0,33% 6,12 2023-10-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.