Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,26 zł , zmiana od tamtej pory: -0,38%

do debili z funda !

Zgłoś do moderatora
Przecież nikt wam już nie sprzeda po 5,12 zł. ten cyrk nie ma żadnego sensu. Ja mam dużo ,ale poniżej 8,zł. nie dostaniecie ani 1-akcji !!! zrozumiano ? zaniżanie kursu NIC wam nie da w naj.czasie jak ruszy skup na liczniku 8 /9 zł lub wyżej. Tak więc walcie się i nadal palcie głupa.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX -4,73% 5,24 2021-08-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.