Ciebie może 30% by zadowoliło ale nie idm,wiec przestań siec herezje.......normalna sprawa przeszli na wyższe poziomy bo na 0.8x juz tylko przerzucali sobie z konta na konto........przeanalizuj sobie wykres wolumenu w dniu dzisiejszym i będziesz wiedział czy to było ubieranie czy znieranie........nie twierdzę,że nie spadnie jeszcze kilka%,ale wystrzał bedzie jak na Monnari............i to już niedługo....