czytam go pierwszy i ostatni raz jesli ktos inwestuje sluchajac forum a zwlaszcza tego o.s.l.a to nie dziwie sie ze ponosicie state widzialem dziesiatki forum ale takiej spekuly nigdy.
inwestujac wlasne pieniadze nigdy ale to nigdy nie sugerujcie sie forum
uwazam ze dostep do fora powinien posiadac jedynie akcjonariusz posiadajacy na dana chwile papier danej spolki