Tak jak piszesz,tylko spokojnie............Nie my tu rozdajemy karty tylko GAMONIE z IDM-u,dlatego nie dac się wyleszczyc i czekac ,a będzie jak na moni.......już bardzo dużo osób przenosi się na ten walor i gamonie będa ciągnąc w dół aby przypadkowe osoby oddały za stratą i natną się w końcu,bo co prawda są potężną firmą alePSYCHOLOGIA TŁUM zrobi swoje i popyną w końcu..........PS.Przeprasza,że daję dlazarejstrowanych ale chcę uniknąc bezsensownego odzewu kundelków idm-u,niezalogowanych..............pozdr.....