Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,93 zł , zmiana od tamtej pory: 0,20%

Do BBI vel jkm

Zgłoś do moderatora
Może czas odpuścić ? Frustracja ze złych wyborów na Giełdzie rzadko pomaga a najczęściej szkodzi. Jak masz jeszcze trochę grosza, to chętnie podamy ci kilka perspektywicznych typów, bo tu to tylko swoim zacietrzewieniem stracisz resztkę zdrowia, a jak widać z historii niczego nowego i znaczącego nie wymyślisz. Na spółki z tej stajni i tak się już nigdy nikt nie nabierze, a zatem po co marnować czas po próżnicy?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BBIDEV 2,92% 4,94 2023-11-29 11:28:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.