Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,15 zł , zmiana od tamtej pory: -15,31%
Ktorzy licza ze w raporcie bedzie cud

Wlasnie nie bedzie !

Od 8 lat ten sam schemat

Walenie akcji w rynek

Miliony akcji wyemitowano i puszczono w rynek

Czy ktos z was kuma baze ???

Czy ktos z was widzie free float na tej apolce ??

Czy ktos czyta raporty i widzi jakie kretactwo sie dzieje ????

Czy ktos w ogole czytal statut spolki ????


Czy ktos w ogole kuma baze po co ta spolka jest na new connect ???

To wam barany podpowiem, nie po to abyscie wy zarabiali ale po to by ulica kupowala makulature z nowych emisji no limit !!!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JRCGROUP -4,06% 0,13 2023-02-06 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.