Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,96 zł , zmiana od tamtej pory: -80,10%

do autor uciekac

Zgłoś do moderatora
ale ja nie namawiam do kupna lub sprzedaży w pełni zgadzam się z autorem Uciekać
INNE NUMERY SPÓŁEK CÓREK W RAPORTACH BIEŻĄCYCH A INNE W RAPORTACH OKRESOWYCH JEŻELI JESTEM W BŁĘDZIE TO PROSZĘ O POPRAWKĘ JEST TO WYŁĄCZNIE MOJA OPINIA RAPORTY Z OPÓŻNIENIEM
INNY ZYSK W RAPORTACH OKRESOWYCH A INNY W ROCZNYM

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BROADGATE 26,49% 0,19 2020-05-20 12:02:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.