Forum Giełda +Dodaj wątek
Dzięki, czekam w takim razie weekendu.

Właśnie się zastanawiałem czy S&P nie wyznaczył nowego dna ale nie byłem pewny, jakoś żaden dostępby wykres tego wyraźnie nie pokazywał a do AT chwilowo nie mam dostępu.

Chodzi mi po głowie że skoro jest nowe dno na SP ( a właśnie on rysuje wyraźniej od DJ) to możę być to fala 5 a tym samym może zacząć się już odwrót tzn średnio terminowa zmiana trendu na wzrostowy w czym mogły by pomóc ( albo wpisywać się w ten scenariusz) rajd Mikołaja i efekt stycznia.

Nie pokoi mnie natomiast, nawet bardzo, ten duży zakup na fixe we środę i wczoraj wzrastający LOP w momentach spadku kursu. Czyżby ktoś szykował się do wywołania paniki na GPW? Baza jest ujemna. Rzuci kosze sprzedaży tego co kupił wywoła Panikę i na dołku odwróci lub zamknie swoje krótkie pozycje na kontraktach. Wtedy wyrównamy poziomy z USA (bo chyba jesteśmy jeszcze relatywnie powyżej stanów) a i scenariusz odwrotu zrealizuje się zgodnie ze sztuką (paniczna wyprzedaż, ujemna baza, duże obroty).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RUCH 0,00% 10,60 2010-10-19 16:06:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.