Forum Giełda +Dodaj wątek
Czy to, że Matyjas jest kryminalistą to pewna informacja?


"Re: Co o tym wszystkim sadzicie?
Autor | ~as [216.158.84.*] 2014-05-26 10:02 Zobacz wątki dotyczące FORMUŁA 8
Zobacz profil FORMUŁA 8


nie będzie odwieszenia, matyjasa nigdy nie wpiszą do KRS bo ma kryminalną przeszłość i ma odwieszony wyrok, dlatego w tej chwili przebywa w Londynie, zarobił miliony na PMI, niech ma nawet 1 mln akcji F8 po 40-50 gr bo więcej za nie nie zapłacił to jest w stanie zaakceptować tą stratę, a nie zdziwiłbym się jakby już sporą część sprzedał bez podawania komunikatów."
  • Do Asa Autor: ~Szczęśliwy
  • Re: Do Asa Autor: ~as
  • Re: Do Asa Autor: ~optym
  • Re: Do Asa Autor: ~Szczęśliwy
  • Re: Do Asa Autor: ~Szczęśliwy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
8FORMULA 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.