Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,70 zł , zmiana od tamtej pory: 37,19%

Dno i żenada

Zgłoś do moderatora
Inwestycja z Książkiem to dno i żenada, kolejna sesja na kilku % minusie.
nawet ukraińskie spółki rosną po kilkanaście % a to ścierwo nie wyjdzie na 0.
Kpina Kernel mniej spadł r/r niż to, spółka zdemolowana wojną, której byt jest co najmniej mało pewny lepiej się zachowuje na giełdzie niż nasz developer :)
Inwestycje na bananowej giełdzie, wielokrotnie przestrzegano na forum przwe spółkami Książka ale człowiek nie słuchał.
Pozdrowienia dla takich samych frajerów jak ja.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MARVIPOL 1,03% 7,82 2025-10-31 16:43:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.