że NVV to przegrzany balon.
Chcą sprzedać CYC-a za 2,7 mln już bez żadnych "wielkich aktywów" z Rubikonia.
A przecież CYC to głowny majątek tej spółki. Ile jest warta pozostałość? Paręset tysięcy może milion. Niech będzie, że cały majątek NVV jest wart obecnie ze 4 mln. Czyli sama spólka wycenia się na poziomie 0,5 PLN za akcję.
Czyli na giełdzie jest przewartościowana ponad 20-krotnie. Niezły cyrk!