Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,52 zł , zmiana od tamtej pory: 33,52%

długi termin

Zgłoś do moderatora
Zyski spólki:
w 1 półroczu 2019 - 3,935 mln
w 1 półroczu 2020 - 5,014 mln
Dywidenda:
2019 - 0,49
2020 - > 0,49 ?
Podziwiam działania ulicy na newconnect. Spółka ogłasza wysoką dywidende - skup akcji pod dywidende, często dużo drożej, spółka wypłaca dywidende - wszyscy o niej zapominają i kurs spada. Za rok - powtórka.
Zadziwia mnie to, że ludzi nie zadowala pewny zysk rzędu 10 - 20 %.
Nie mam racji?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BETOMAX -4,08% 4,70 2023-09-15 15:17:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.