Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,99 zł , zmiana od tamtej pory: 8,54%

dlaczego z tego nic nie będzie

Zgłoś do moderatora
piszecie, że niskie C/WK i C/Z i to jest prawda, ale co z tego? to tylko znaczy, że jakby ruszyło w górę, to jest teoretycznie potencjał do dużego wzrostu.

Tymczasem, żeby to ruszyło, to musi się pojawić kapitał spekulacyjny. Przy tak niskiej płynności ciężko wejść i wyjść z rynku za konkretną kasę. Jest dużo spółek lepszych pod tym względem.

Dlatego myślę, że kurs będzie dryfował dalej, bez żadnych spekulacyjnych podbitek. Jakby chociaż dawali dywidendę to byłoby po co trzymać. A tak?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGROLIGA -1,39% 16,27 2020-03-30 16:21:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.