Walor był był w trendzie spadkowym ok 2,50roku , z poziomu ok 2 zł sięgnął dna 4gr - Okres generowania kosztów !
To wszystko działo się, gdy tworzono GRUPĘ VIV (przejęcia, kadry , studia, sprzęt). Przypominam, że VAP stworzony przez P. Kunickiego od podstaw; dziś studio w Hamburgu 10 000 m2, oczywiście wypełnione specjalistami i sprzętem najwyższej klasy.
(PRZYPOMINAM , NGS miał pomieszczenia w Będzinie i kilkunastu chłopaków. 2 m-sce przed konferencją przeniósł się do Katowic z ekipą 28 ludzi)
Dobre wieści zaczęły wytrącać tempo spadków luty 2010r .
Po półrocznej konsolidacji nastąpiło wybicie na znacznie zwiększonych obrotach.
Przejęcie LTV live tv jest podwaliną pod przyszłe wzrosty . Umowy koprodukcyjne z Magmą, oraz ugruntowana pozycja na rynku mediów daje potężny oręż !!!
Nie znajduje zagrożenia, które mogłoby przeszkodzić w dążeniu do celu.
Sztandarowy projekt film ,, BUG MULDOOM'' zakończony zostanie z sukcesem(ogl. zwiastun). Przejęcie LTV potęguje zyski i otwiera drogę na świat !
Rzutem na taśmę była umowa koprodukcyjna z PLATIGE IMAGE . Zaangażowanie w produkcję 4,5mln zł dało sygnał kupna VIV . Jest to potwierdzenie wysokiej jakości założeń !
Obecne poziomy, są idealne do akumulacji akcji VISION . Jak widać na tych poziomach
trwa właśnie to zjawisko . Można poczekać na 10, ale czy będzie ? O 8 gr można pomarzyć.
Warto zwrócić uwagę na raport i zniwelowanej stracie z 1,9mln do 112 tyś.
2010 r zostanie zamknięty z zyskiem.
Należy wziąć pod uwagę LTV który nie był jeszcze ujęty w raporcie za I PÓŁROCZE .
Rynek oczekuje kolejnej informacji , oscylując 10-13gr, czeka na wybicie !
Tylko pozytywne wieści mogą napłynąć ze spółki a nadejdą !
Wtedy nie będziemy mieli oporu na poziomie 15gr, tylko na 17 i 19 gr.
Jak ktoś chce spekulować na VIV pewnie że może .
Jak dla mnie jest to walor długoterminowy, który da krocie !!!
Obecnie stworzyła sie formacja FLAGI !!!!! Co przemawia za kierunkiem PÓŁNOC .
http://pl.wikipedia.org/wiki/Formacja_flagi_i_chor%C4%85giewki
To nie jest rekomendacja kupna-sprzedaży.
WYKRES VIV
http://stooq.pl/q/a/?s=viv
PZDR DLA CIERPLIWYCH
EP