Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,90 zł , zmiana od tamtej pory: -35,35%

Dlaczego tutaj będzie rosło!!!

Zgłoś do moderatora
Znacie takie spółki jak: Labocanna lub Hemp ?
One też rosy po szybkich wzrostach tych samych branż w USA
a tutaj mamy podobnie
https://www.bankier.pl/inwestowanie/profile/quote.html?symbol=DREWNO
Spółka jest rentowna, można jeszcze po niżej wartości księgowej ją kupić, a co istotne ma gwałtowny przyrost zysków kwartalnych, Potwierdzają to wzrosty cen drzewa w USA.
W porównaniu do KPPD spółka będzie szybciej rosnąć.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STANDREW -7,91% 6,40 2021-07-21 14:35:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.