Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,90 zł , zmiana od tamtej pory: 12,24%

Dlaczego to rośnie i zrobi 200%-300% w najbliższym czasie?

Zgłoś do moderatora
To proste wystarczy po patrzyc na sytuacje w spółce, fundamentalną, ff, ale i techniczną historyczne zachowanie kursu, rozwój grupy, przejęcia, wzrost przychodów x60, innowacyjny biznes, perspektywy, wzrost zatrudnienia w ostatnich latach 3 krotny, kapitalizację itd... itp... jest naprawdę wiele za nie chce mi sie wszystkich wymieniac sami poczytajcie, tu podaży nie ma na tych poziomach, kto pierwszy ten lepszy, a spółka była zapomniana przez Boga i ludzi, ale luknijcie na tikery na różnych portalach, sami oceńcie co sie dzieje i szykuje ;) Pozdrawiam Rambo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DIGITREE 0,00% 5,50 2020-06-04 11:44:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.