Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,50 zł , zmiana od tamtej pory: -8,16%

Dlaczego rośnie tak agresywnie. Czy profil spółki=nowe tech aku???

Zgłoś do moderatora
Wszyscy emocjonują się wzrostem ale nikt nie wie a przynajmniej nie pisze tutaj dlaczego tak dynamicznie i tak długo rośnie. Czyżby spółka i jej profil działalności mogła w przyszłości profitować równolegle z nową technologią aut/aku elektrycznych ? Co jest na rzeczy o czym nie wiemy ? Co zarząd ukrywa przed inwestorami ? czy można zmusić zarząd aby nie zatajał potencjalnego kierunku rozwoju spółki ? Czy zarząd i rada nadzorcza wiedząc o przyszłości spółki i nie mówiąc tego inwestorom łamie KSH ? Czy będą się zasłaniać tajemnicą handlową albo klauzulami poufności z potencjalnym przejmującym ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY -3,02% 22,50 2021-08-04 12:49:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.