Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  86,00 zł , zmiana od tamtej pory: 7,67%

Dlaczego niby ten rok miałby być słaby

Zgłoś do moderatora
Logicznie rzecz biorąc, duzi gracze będą teraz kupowali mieszkania w dużych ilościach od developerów i to za gotówkę po to żeby przechowac kapitał i spieniężyć kiedy stopy procentowe spadną a Polska jak mało który kraj jest dosyć dobrym rynkiem pod tym względem. Zmieni się tylko trohcę model biznesowy bo zamiast sprzedawać dziury w ziemi będą sprzedawac znając już koszty czyli na późniejszym etapie. To nie są samochody ani gry komputerowe, nieruchomości są traktowane jak instrumenty finansowe.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
DOMDEV -0,32% 92,60 2022-12-06 17:00:00