Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  46,94 zł , zmiana od tamtej pory: -11,80%

Dlaczego Mercator...

Zgłoś do moderatora
nie zapłacił podatku od nadmiarowych zysków za zyski z covid?? Pomysły chore i urojone. Obecne ceny nie mają wyłącznie powodu: wojna na Ukrainie. Wpływ na wzrost cen miały wznowienie produkcji po pandemii, przywrócenie importu australijskiego węgla przez Chiny czy nawet powodzie w Australii które sparaliżowały wysyłki węgla na parę tygodni. Unia tak ich naciska że muszą to wprowadzić- żeby tak w innych kwestiach słuchali się tak unii to kasa z KPO już dawno byłaby wydawana...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW 5,24% 41,40 2023-06-02 17:04:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.