Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,96 zł , zmiana od tamtej pory: 11,62%

dlaczego jest tak nisko?

Zgłoś do moderatora
Wojna potrawa jeszcze wiele lat... co najmniej do wyborów w 2024 roku.
Front będzie stał w miejscu.
Najwyżej FR zajmie resztę Donbasu to jest dojdzie do granic administracyjnych obwodów Donieckiego & Ługańskiego.

Tymczasem CLE leżące (Toreck) w zasięgu możliwości aneksji FR ma p/e =5 ;
a KSG będące (Dnipro) poza zasięgiem możliwości rosyjskiej aneksji ma p/e =3,4 (źródło: stooq) !

Na ksg możliwy jest wzrost nawet w warunkach nowej rosyjskiej ofensywy o 100% wystarczy przeczytać ostatni raport kwartalny i otworzyć atlas geograficzny :))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KSGAGRO 1,39% 2,19 2023-06-02 17:00:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.