Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,23 zł , zmiana od tamtej pory: -9,17%

Dlaczego idziemy na północ kasa na cyberbezpieczeństwo

Zgłoś do moderatora
http://forumezdrowia.pl/info/aktualnosci/szpitale-dostana-pieniadze-na-cyberbezpieczenstwo/ 

Na wzrost sprzedaży decydujący wpływ miał wzrost sprzedaży towarów – licencji o 190,1% rdr. Jest to efekt realizacji umowy dla klienta z branży medycznej, dotyczące dostarczenia licencji produktów z obszaru cyberbezpieczeństwa. Wartość zamówionych licencji wyniosła około 730 tys. złotych netto. Sprzedaż usług informatycznych, w tym głównie szkoleń wzrosła o 23,5% rdr. Raport za I kwartał 2022 roku str. 6 Coraz większą część szkoleń Spółka organizowała w formie stacjonarnej, są to głównie szkolenia wdrożeniowe. Są one bardziej efektywne i droższe. Pozostała część szkoleń oraz webinarów dalej odbywała w się jeszcze w formule online. 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIZTECH 4,00% 0,21 2022-09-23 10:33:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.