Dlatego, że nie bedzie pieniędzy. Dlatego, że są i będą nowe obligacje, na maks. 70 mln złotych. Spekuła napchała się akcjami i teraz nie ma ich komu sprzedac. Dlatego szerzy kłamstwa o dywidendzie i kursie 250 złotych za akcje. Ani jednego, ani drugiego nie będzie.
Każdy może sam policzyć, ile długi ma spółka, ile miec bedzie po emisji nowycgh obligacji na 70 mln złotych. każdy może oszacowac ile pieniędzy zarobi spółka na sprzedazy Konesera, (maks. 100 mln złotych). Każdy może oszacowac, ile dziesiatków milionów złotych spólka bedzie potrzebowała na kontynuopwanie inwestcyji. I gdy już każdy sobie ten rachunek wykona, przekona sie, że piniędzy nie ma i nie będzie na dywidendę, jak gęgał klasyk w jarmułce.
Taka jest moja spekulacja.:)