Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,40 zł , zmiana od tamtej pory: 16,67%

Dlaczego Delko jest drogie?

Zgłoś do moderatora
Wiele osób mówi, że spółka tania, ale naprawdę jest odwrotnie. Spółka jest horrendalnie przewartościowana i dlatego będzie jeszcze duuużo taniej! Dlaczego?

1. Nie wiadomo, czy wyniki z 1Q będą powtarzalne. 2Q już pokazał, że spółka nie zarabia na covidzie, a teraz mamy nawrót pandemii, więc analogicznie do Q2 na covidzie spółka w Q4 nie zarobi.
2. 15 hurtowni to duże ryzyko, że w którejś z nich wybuchnie ognisko koronawirusa i cały zakład zostanie wyłączony z obiegu. A niedziałający zakład generuje koszty.
3. Znaczny dochód ma przynieść sprzedaż zniczy. Już teraz ludzie boją się chodzić na cmentarz!!! Co będzie, jeśli nastąpi lockdown cmentarzy???
4. Cały czas jest duża podaż akcji. Czyżby insiderzy coś wiedzieli, o czym nie wiemy my???

W tak trudnym okresie należy chronić kapitał, a nie szafować nim inwestując w spółki obłożone dużymi ryzykami. Pamiętajcie o tym!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DELKO -1,75% 16,80 2020-11-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.