Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,95 zł , zmiana od tamtej pory: -29,35%
1. Dlaczego naganiacze dwa dni temu wychwalali Shaha, razem z Kowolikiem który mówił ze akcje ma dlatego ze on tam jest bo to gwarancja komercjalizacji, a teraz naganiacze piszą ze Shah był za wolny, za gru by i nie pasował kulturowo?
2. Dlaczego badania Genomtec Id nie są kontynuowane? Dlaczego trwają już 3 lata? 800 pacjentów!
3. Dlaczego praktycznie spółka nie mówi o Genomtec Id, dlaczego wartość spółki to teraz onco snaat?
4. dlaczego i jak długo może potrwać projekt Onco? skoro badania do Genomtec Id trwają 3 lata? To Onco Snaat ile? Minimum 5 lat? A realnie 8-9 lat?

Jak myślicie Kochani? znacie odpowiedzi?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GENOMTEC -0,57% 7,03 2025-09-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.