Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,00 zł , zmiana od tamtej pory: -65,50%

Dla przypomnienia by tu nie było jak w C2A

Zgłoś do moderatora
Zobaczcie akcjonariat ASM Group.

C2A, przez "informacje" (informacje o popisanym kontrakcie z Multikinem i inne mylne informacje) podawane krótko przed upadłością doprowadziła swoich akcjonariuszy do dużych strat.

Poniżej link z forum parkietu.
Sami zobaczcie czy warto w takie firmy inwestować. Jeżeli ktoś upada a może potem wejść z nową ofertą na giełdę, a ta mu na to pozwala to jest to najgorsza wizytówka polskiej giełdy.

http://newconnect.pl/?page=informacje&ph_main_content_start=show&cmn_id=9859&ncc_index=ASM

I ju� kolejna sp��eczka wprowadzona zostanie na rynek NC przez Pana Pikulaka i Skrzypca

i zapewne w jej posiadaniu s� ju� monitory w marketach.

Trac� powoli szacunek do Polskiej GPW
  • Dla przypomnienia by tu nie było jak w C2A Autor: ~Gość

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASMGROUP -5,48% 0,69 2021-07-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.