Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,50 zł , zmiana od tamtej pory: -5,33%

Dla przypomienia

Zgłoś do moderatora
Odwołanie i powołanie organów spółki
Jurajski Dom Brokerski S.A. informuje, iż w dniu 21 października 2014 roku, na podstawie Uchwał od nr 16 do nr 27 Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy odwołano dotychczasowe organy spółki i powołano nowe. 
Z dniem 28.02.2015 roku odwołano:
Prezesa Zarządu – Sebastiana Bogus
Członków Rady Nadzorczej: Marcin Mosiołek, Waldemar Nowicki, Katarzyna Reng, Dorota Bogus, Przemysław Jasnowski.

Z dniem 01.03.2015 roku skład zarządu i rady nadzorczej spółki będzie następujący:
Zarząd Spółki: Prezes Zarządu - Marcin Boszko
Rada Nadzorcza : 
1. Dominik Staroń
2. Piotr Międlar
3. Artur Górski
4. Łukasz Ochman
5. Aleksander Gil
W załączeniu informacje o powołanych osobach, o których mowa w § 10 pkt 20) Załącznika Nr 1 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu.

Podstawa prawna:
§ 3 ust. 2, pkt 11. Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Załączniki:

Osoby reprezentujące spółkę:
Paweł Reng - prokurent

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
FINTECH -1,39% 1,42 2022-01-25 10:00:52