Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,45 zł , zmiana od tamtej pory: -20,06%

Dla nierozumiejących

Zgłoś do moderatora
Zauważyłem, że bardzo dużo tutaj płaczu dlaczego akcje nie rosną, dlaczego cały czas tak nisko skoro Spółka taka dobra, itp. Nie wiem, czy ktoś nie wie jak działa giełda, ale jeśli 75% akcji należy do Zarządu, który nie działa na giełdzie, a pozostałe 25% do ludzi, którzy kiszą akcje od początku, a w grze jest po 1000-3000 akcji (na kilka milionów) to jak kurs ma się zmienić? Spółka jest dobra, dobre inwestycje, dobre relacje inwestorskie, dobry biznes - ale to nadal w większości firma prywatna i nie ma co liczyć na skoki cenowe. Jak dojdzie do max 20zł to będzie sukces.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAXCOM 0,41% 12,35 2021-08-02 14:09:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.