Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,74 zł , zmiana od tamtej pory: -57,63%

Dla myślących od PKC

Zgłoś do moderatora
Usunęli post i pokazali jak sterują kursem i kto płaci za infa na bankierze i kto opłaca trolli.
Niestety z mojego IP po poście o kupnie po PKC nie mogę nic napisać tak się bankier postarał. Szkoda że około 100 osób nie postawiło po te 1000 bo inaczej już dzisiaj wyglądałoby to, a później poczekalibyśmy na rozwój i powtórka.

Fakt jest taki, że niewątpliwie każdy śledzący widział co tutaj i kto płaci za co !!! Nie zmienia to faktu, że firma wzrost ma przed sobą i to kolosalny, niestety ci co mają kupić te akcje jeszcze z kapitałem są na innych spółkach tzn. balonach, a tutaj pilnują żeby kurs nie uciekł im. Powodzenia myślącym

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCEXOL 0,35% 2,86 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.