Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,47 zł , zmiana od tamtej pory: -61,98%

dla Lidla za 19,6 mln na 2015

Zgłoś do moderatora
Zarząd ZPC Otmuchów S.A. (Emitent, Spółka) informuje, że w dniu 24 lutego 2015 roku, nastąpiło ustalenie z LIDL Polska Sklepy Spożywcze Sp. z o. o. Sp. k. (Odbiorca) ogólnych warunków dotyczących produkcji oraz dostaw wyrobów cukierniczych dla Odbiorcy na 2015 rok. Szacowana wartość obrotów z Odbiorcą bazująca na powyższych ustaleniach w okresie od dnia publikacji niniejszego raportu bieżącego do końca 2015 roku wynosi ok. 19,6 mln zł. 
Dostawy realizowane będą w oparciu o cząstkowe zamówienia określające ich wolumen, termin realizacji oraz parametry jakościowe. Odbiorca w przypadku ewentualnych strat z tytułu niedostarczenia towaru, będzie mógł dochodzić odszkodowania na zasadach ogólnych. 
Poszczególne dostawy realizowane będą na ogólnych warunkach analogicznych do warunków dotychczasowej współpracy z LIDL Polska, przy czym szczegółowe warunki realizacji dostaw określone zostaną z odbiorcami LIDL w poszczególnych krajach.
Dostawy wyrobów cukierniczych realizowane będą na rynek polski, słowacki, rumuński, bułgarski, chorwacki, węgierski, czeski oraz brytyjski. 
Aktualnie współpraca pomiędzy Grupą Kapitałową ZPC Otmuchów a Odbiorcą realizowana jest wyłącznie w oparciu o ogólne warunki dotyczące produkcji oraz dostawy. Łączna wartość obrotów zrealizowanych przez spółki należące do Grupy Kapitałowej ZPC Otmuchów z LIDL Polska w okresie objętym powyższymi ustaleniami tj. od dnia 1 stycznia 2015 roku do dnia publikacji niniejszego raportu bieżącego wyniosła 3,7 mln zł. Jednocześnie Emitent informuje, iż do dnia ustalenia ogólnych warunków o których mowa powyżej współpraca z Odbiorcą w 2015 r. realizowana była na podstawie indywidualnych ustaleń dla poszczególnych partii dostaw.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OTMUCHOW -3,59% 3,22 2021-06-14 14:01:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.