Nie tylko pracą człowiek żyje.
Wczoraj pracowałeś 15 godzin, a dzisiaj rozpocząłeś przed godziną 5, kończąc wczoraj pracę po godz. 22. Czyli miałeś tylko niecałe 6 godzin na odpoczynek :-(
Zgłoś sprawę do PIP, że w twoim przypadku nie są przestrzegane zasady czasu pracy i odpoczynku pomiędzy zmianami.
Ado tego jesteś tak efektywny. Gdyby nie ty to to forum byłoby martwe :-))))))))))))