Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,78 zł , zmiana od tamtej pory: 93,75%
W okolicy 3,75 - 3,69 odbierają a podaż już nie jest w stanie zejść niżej. 4 zł x ilośc akcji a tym tym bardzie x FF to już atrakcyjna wycena. Dziwi tylko że na ESPI nic nie produkują, ale to spekulanci i na papierze i w granie glownych akcjonariuszy i w zarzadzie. Cos wykombinują i to cos grubego, tylko chcą do maksimum przy 3,70 odebrac. Na razie jak to sie mowi ksiazkowo to robia.
  • Diagno Autor: ~gość
  • Re: Diagno Autor: ~Pesymista

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CONSOLEW 3,39% 7,32 2025-10-17 15:51:29