Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  127,20 zł , zmiana od tamtej pory: 26,14%

DIA od 20.II już w składzie w sWig80

Zgłoś do moderatora
Weszli do sWig80 po sesji w środę, mają najwyższy ze wszystkich spółek udział 7,8% w tym indeksie. Przy następnej rewizji w marcu to pewny kandydat do przeskoku do mWig40. Kapitalizacja i obroty jak najbardziej kwalifikują. A w kolejce jest też do indeksów międzynadowych MSCI pol small/mid caps. Będzie doważana

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DIAG -4,35% 160,45 2025-12-04 17:03:00