Widzę że zaczyna się pojawiać coraz więcej sceptyków to dobrze goni ich czas tik tak. Spółka podaje informacje zgodnie z obietnicami to chyba dobrze:))? Po drugie samo sprawdzenie nieruchomości to jest przede wszystkim czas który amerykanie potrzebują na sprawdzenie inwestycji z tego co widać wszystko idzie tak jak powinno więc nie wiem skąd ten płacz co u niektórych (warto porównać sobie informacje na ATONHT tam podają że podadzą i cisza) To jest giełda każdy swój rozum ma. Będzie dobrze nawet baaardzo pozdrawiam i życzę udanych inwestycji w przyszłym tygodniu.