Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,70 zł , zmiana od tamtej pory: 29,18%

Dekpol Antarktyka

Zgłoś do moderatora
Taka ciekawostka :-)

https://builderpolska.pl/2022/11/23/ekspedycja-antarktyka-budowa-na-krancu-swiata/?fbclid=IwAR2uoCewKZOSXErxhedsA-xs1zfPTwxvUByWu05tGZmEiOD_S9wdiy6QVWk

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
DEKPOL 3,75% 33,20 2023-03-31 16:09:01