.oto zbiór cytatów typowych gieldowych dawcow z mojego 15letniego dosiwadczenia ..wiekszosc z tych co uwierzyli w te "mądrości sa bankrutami inwestycyjnymi"
1. Nieśmiertelne "drobni napewno tego nie kupuja w takich ilosciach"
2. "Obroty na spadkach mniejsze niz na wzrostach-myśleć"
3." Ewindentne zaniżanie przed odpałem"
4. " Zeszli zeby zebrać stopy"
5. "Jak zacznie sie skup to nie zdąrzycie kupić"
6." No oddawać leszcze tanie akcyjki, gruby sie śmieje i zbiera"
7." Kiedy info o przekroczeniu progu. ktoś od paru sesji grubo zbiera"
8."Spokojnie poczekam. Taka cena to absurd. Napewno im nie oddam cennego papierka. Mam czas"
9."Gdzie jest KNF?
10."Ktoś coś wie!!"