Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,00 zł , zmiana od tamtej pory: -70,00%

Debiut jak się patrzy;)

Zgłoś do moderatora
Trzeba nabić obrotu na tej spółce bo inaczej to nie ruszy..
Produkcja artykułów piśmiennych.
Verte SA zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją kart i karnetów okolicznościowych. Obecnie, w głównej ofercie produktowej znajdują się artykuły papiernicze typu premium, które można podzielić na trzy podstawowe grupy: karnety okolicznościowe, torebki na prezenty, artykuły szkolne. W sprzedaży Spółka posiada również zaproszenia, koperty upominkowe, papiery ozdobne oraz kokony i rozety.

  • Debiut jak się patrzy;) Autor: ~Nowy_Rok

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VERTE -6,25% 0,30 2018-05-24 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.