Forum Forex +Dodaj wątek
Mało się tu pisze o DAX pytanie do fachowców jak widzicie na tą chwilę korekta czy trend wzrostowy ??

  • DAX Autor: ~nb
  • Re: DAX Autor: ~nick
  • Re: DAX Autor: ~czytelniczka