Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  89,62 zł , zmiana od tamtej pory: 12,27%

DataWalk - czy warto posiadać akcje?

Zgłoś do moderatora
Z jednej strony mamy oromny potencjał wzrostu kursu akcji na bazie porównań do spółki Palantir, uzasadnionych lub nie, ale takie się pojawiają i z drugiej strony mamy rosnąca popularność spółki na podstawie dobrych informacji (umowy z prestiżowymi instytucjami, zagraniczni inwestorzy, ograniczenie kosztów). Dlatego wielu inwestorów może teraz kupować akcje DataWalk na długi termin, co z kolei ograniczałoby podaż i mielibyśmy sytuację podobną do tej z wieloma spółkami technologicznymi z drugiej czy trzeciej ligi rynku Nasdaq, które osiągają bardzo ambitne wyceny. Czy też odnosicie wrażenie, że akcje DataWalk sukcesywnie trafiają w tzw. silne ręce?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DATAWALK 1,41% 100,62 2025-10-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.