Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,50 zł , zmiana od tamtej pory: -3,43%

Dane szacunkowe PEM a wynik MCI

Zgłoś do moderatora
Spojrzeliście na dane szacunkowe PEM z IV kwartału 2020? Możemy przyjąć, że zysk PEM zależy od wynagrodzenia zmiennego od wzrostu wartości? Możemy. A komu ta wartość wzrasta? Głównie funduszom MCI. A o ile wzrośnie? W 4Q2020 zysk PEM jest większy niż za cały 2019. Czy analogicznie można to przenieść na oczekiwany zysk MCI za 4Q2020? Pewnie niekoniecznie ale przypomnę, że zysk MCI za 2019 to 113,4 mln. I akcje Answear zostały przez PEM policzone po cenie z preIPO a chyba są o 20% wyżej i wzrosną. Mi wychodzi, że zysk MCI za 2020 może być rekordowy ale czy przełoży się na kurs? Zobaczymy ;-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MCI -2,59% 16,90 2021-01-19 17:04:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.