Wielu państwo pytało ile monnari posiada Salonów ile zostało otwarte z ubiegłym roku ..................taka więc odnośnie ilości salonów Monnari jest obecnie to 237 placówek ,a ilości otwartych ich w ubiegłym roku jest aż 60 sklepów nowych powstało .Poniżej odpowiedź prosto z Monnari :
Tak więc jak widać w tym roku powinniśmy spokojnie dobić do ok nawet 270 - a nawet może 300 salonów jak by się trafiło jakieś przejęcie z rynku .......... tak więc jak widzimy jest rozwój ale zawsze może być jeszcze lepiej bo dochody spółki rosną kapitał cały czas rośnie z kwartału na kwartał i jest sukcesywnie inwestowany tak więc jest sporo miejsca do przejęć itd. Rozpoczyna się bardzo ciekawy okres teraz a więc proponuje obserwować ................gdzie dodatkowo bardzo pozytywnie zaskoczyła malejąca inflacja w całej Europie już w grudniu ubiegłego roku gdzie sugeruje że będzie lepiej niż sądzono wcześniej a rynki szybciej wrócą do gry i inwestycji ..........................a kończący się kryzys będzie sprzyjał rozwojowi .
Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.
Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.
Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.
Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.