Zaczyna się nowy tydzień i będzie dalszy ciąg wyprzedaży pakietami po kilka tysięcy akcji.
Na dniach pojawia się kolejne umowy "sprzedaży" akcji poza rynkiem (ciekawe, czy cena 0,20 się utrzyma) i tak da capo al fine.
Termo ostatnio stało się bardzo przewidywalne