Pracują naprawdę nad duża liczba gier. Ważne, że mają środki i ludzi na tworzenie gier. 10 zespołów 50 osób. Jedna perełka czyli HF City może dać spółce nawet 300 mil wyceny(jeśli powtórzy wynik HF czyli zysk 20 mil zł) , ACS i sporo mniejszych gierek. Przychody za 2Q trochę rozczarowały ale liczy się teraz potencjał a ten jest spory. Przychody w kolejnych Q będą tylko lepsze.