Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  68,20 zł , zmiana od tamtej pory: -20,38%

D Boś ... o unimocie

Zgłoś do moderatora
Pamiętacie kto dosłownie w tym miesiącu wyceniał unimot na 47 zł. Pisałem o metodach działania tzw. wycen i rekomendacji ...
sprawdza się w 100% - nigdy nie ufaj w to co piszą.
Moim zdaniem będzie 100 zł w perspektywie do roku.

DM BOŚ SA - Unimot - raport analityczny w ramach Giełdowego Programu Wsparcia Pokrycia Analitycznego
08:18 17/08/2022
Akcje Spółki weszły do grona preferowanych przez nas pomysłów inwestycyjnych (Kupuj, Przeważaj + Wycena w horyzoncie 12 miesięcy na poziomie 87,0 zł na akcję). Unimot stoi przed ogromną szansą taniego pozyskania aktywów asfaltowych i logistycznych Lotosu i Orlenu, co może być przełomowym wydarzeniem dla Spółki...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIMOT 3,63% 54,30 2022-10-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.