Forum Giełda +Dodaj wątek

Czyzby nastal czas dla dlugoterminowcow...?

Zgłoś do moderatora
jezeli ten pakiet na prawie 100 k dzis nie byl ustawka i przewalaniem z wora do wora to wyglada na to ze skonczyly sie czasy grania na kilkanascie procent pakietami po 1400...chyba czas pozegnac ciulaczy i obrac kurs na powazniejsze zyski...przykro mi mario i inni grajacy na krotko....wasz czas minal tutaj - mam nadziej ze na dlugo...a jak bedzie czas pokaze

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAKOLAB -0,94% 5,25 2021-08-05 16:02:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.